Bellamonte - Dolomity

mapa napiste 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
  • letné zájazdy
  • Last minute
  • Tipy
  •  
Dolomity:Bellamonte
Termín: 27.07.2018 - 07.09.2018
Cestujúci:4
zájazdov
 

Bellamonte

Hodnotenie100 %01002
++++ ++++ ++++ ++++ ++++
Klienti CK LudorBellamonte
Overené: Klienti CK Ludor
Overené a hodnotené klientmi, ktorí boli v danom letovisku: 2
Celkový počet hodnotených ubytovacích zariadení: 1
Počasie
Odporúčané ubytovanie v letovisku Bellamonte
Bellamonte - Hotel BELLAMONTE ****

Hotel BELLAMONTE ****

DolomityBellamonte
Hodnotenie:  100 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++
    
 

Bellamonte leží v samom srdci krásneho parku „Parco Naturale Paneveggio“, ktorý je súčasťou skupiny „Pale di San Martino“, ktorá je oáza pokoja uprostred panenskej prírody a je ideálna k podnikaniu výletov a pešej turistiky po celom parku až k samotným vrcholkom hôr. Medzi najobľúbenejšie vrcholky patria Cauriol, Cece a Colbricon, sedačkové lanovky (otvorené od júna do septembra) La Morea, Le Fassane, Castelir. Pomôžu Vám rýchlejšie zdolať vrcholky hôr odkiaľ je nádherný výhľad na okolie. Pri horných hraniciach lanoviek nájdete začiatok ľahkých turistických chodníkov, ktoré sú ideálne aj pre rodiny s deťmi. Na slnkom zaliatych terasách si môžete dopriať jednoduchú ale zdravú miestnu kuchyňu.

Tipy na výlety

MOUNTAIN BIKE – viac ako 300 km rôznorodých trás.
CYKLOTRASY –– tiahnu sa z údolia Val di Fiemme do Val di Fassa (50 km) po známej trase lyžiarskej Marcialonga. V júni sa tu koná 10. ročník Marcialonga Cycling Craft.
TREKKING –– po celom údolí rad zaujímavých trás pre začiatočníkov až po najnáročnejšie trasy, možnosť využiť miestnych sprievodcov.
MINIGOLF –– Tesero, Predazzo, Cavalese.
RAFTING –– sú tu dve veľké centrá v Cavalese a Castello di Fiemme.
ADRENALINOVÉ PARKY –– za návštevu stojí „Suan Park“ v Ziano di Fiemme a Adventure Dolomiti, Parco Aventura.
HORY Z KONSKÉHO CHRBTA ––je tu niekoľko rančov, ktoré organizujú vychádzky na koňoch po celom údolí. Napr. „Ranchel Zerilo Passeggiate a Cavallo“.
TÝŽDENNÉ TÉMATICKÉ PROGRAMY –– od poloviny júna do poloviny septembra prebiehajú každodenné sprievodné programy napr. Varenie a práca v lese, Pic nič s trpaslíkmi, okruh pre malých cyklistov…