Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore


Cykloturistika - Šliapnite do pedálov!

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho? 20.07. - 05.10.2024 / 1 týždeň
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
welcome

Cykloturistika - Šliapnite do pedálov!

ludor
CYKLOCYKLOCYKLOCYKLOCYKLOCYKLO
ludor
 

Príjemné strávenie dovolenky už nemusí predstavovať iba celodenné leňošenie pri mori. Vašu dovolenku môžete oživiť – máme pre Vás skvelý tip!

Obohaťte dovolenku o nové zážitky a precestujte Taliansko na bicykli. Strávite zábavné popoludnie s rodinou či priateľmi a na viac posilníte vaše telo!

Veľmi rýchlo poznáte, že pre jazdu na bicykli je Taliansko priamo stvorené. Vďaka veľkému množstvo kvalitných cyklotrás môžete precestovať svoje obľúbené letoviská krížom krážom. Vďaka pokojnému bicyklovaniu sa po pobreží, z Vás spadnú všetky starosti a únava.

Na svoje si prídu ako aktívny ale aj menej aktívny športovci a nadšenci bicyklov. Rodiny s deťmi si užijú relaxačnú jazdu pozdĺž pobrežia.   Čítať ďalej »« Zobraziť menej

Aktívny cyklisti môžu podniknúť náročnejšie výlety do vnútrozemia, kde sa môžu na chvíľu zastaviť v čase a obdivovať pôvodné starobylé mestá.

Bicykel si môžete priviesť svoj alebo si ho vypožičať priamo na mieste. Oboznámte nás s vašimi predstavami! Radi vám odporučíme vhodné ubytovanie s ohľadom na vaše nároky na kvalitu, cenu a samozrejme tiež s možnosťou uschovania bicyklov.

 
 
ubytovani