Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore


Dovolenka plná zábavy

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho? 22.06. - 07.09.2024 / 1 týždeň
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
welcome

Dovolenka plná zábavy

ludor
ZABAVAZABAVAZABAVAZABAVAZABAVAZABAVA
ludor
 

Snívate o dovolenke plnej zábavy? Nie ste nadšenci opaľovania a celodenného ležania na pláži? Chcete jednoducho tráviť čas aktívne? Vaša dovolenka nemusí byť nudná!

V Taliansku je široký výber zábavných parkov, aquaparkov a tematických parkov, ktoré uchváti nie len rodiny s deťmi ale aj dospelých! Vynikajúci nápad ako stráviť deň v kruhu rodiny s deťmi – čaká na vás skvelá zábava – je z čoho vyberať!

Asi všetci už počuli o Gardalandu, ktorý leží blízko Verony. Jeden z najväčších parkov v Európe – o zábavu a adrenalín nie je núdze!

Toľko populárnych letovísk severného Jadranu, ako Lignano, Bibione, Caorle a Lido di Jesolo – lákajú na svoje aquaparky, lunaparky alebo zoologické záhrady –batoľatám a teenegerom – všetkým sa návštevou zavďačia!   Čítať ďalej »« Zobraziť menej

A čo tak adrenalín na šmykľavkách a v bazénoch? Nenechajte si ujsť návštevu AQUALANDIE v Lido di Jesolo – najlepší aquapark v Taliansku! Tu sa nebudete nudiť ani minútu – animačné programy sú pripravené pre dospelých aj deti, každý si nájde to svoje!

Skoro by sme zabudli na MIRABILANDII – zábavný park neďaleko Rimini! V tejto lokalite nájdete aj delfinarium, park Talianska v miniatúre alebo niekoľko aquaparkov!

Tak už viete, kde tento rok si to užijete?

 
 
ubytovani