Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore


Dovolenka v Taliansku s deťmi

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho? 03.12. - 21.01.2023 / 1 týždeň
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 

Rodina

Dovolenka v Taliansku s deťmi

Viete, prečo sa severný Jadran už veľa rokov teší takej obľube?

Predovšetkým preto, že je to blízko! Vaše deti určite ocenia, že nemusia sedieť dlhé hodiny v aute. A vy nakoniec určite tiež. Cestu autom zvládnete za pár hodín. Ráno ešte raňajkujete doma a poobede sa už šantíte s deťmi v mori! Najobľúbenejšie letoviská Lignano, Bibione, Caorle alebo Lido di Jesolo ponúkajú výborné služby a ubytovanie zamerané na rodinnú dovolenku.

Tieto letoviská sú synonymom pre dovolenku rodín s deťmi.

Nájdete tu priam ideálne podmienky pre rodiny, s množstvom atrakcií i zábavy pre malých i väčších dovolenkárov. Pláže se pozvoľna zvažujú a vstup do mora je tak bezpečný i pre tých najmenších. Deti si môžu užiť svoje prvé krôčiky vo vode a urobiť veľký objav, že more je naozaj slané! Tie väčšie určite ocenia napríklad tematický zábavný park GULIVERLANDIA a PARCO ZOO v Lignane alebo aqupark ACQUALANDIA a akvárium SEA LIFE v Lido di Jesolo.

Slnko, more a piesok - to je ta pravá letná kombinácia, ktorú milujú nielen deti!

Spoločne strávený čas s rodinou a deťmi je to najcennejšie čo máme. Na okamih zabudnite na všedné starosti a staňte se na dovolenke zase na chvíľku deťmi. Tak neváhajte - nachystajte si lopatky, kýbliky a hurááá na stavanie! Čí hrad bude ten najväčší?

Odporučené ubytovanie v Taliansku pre rodiny s deťmi:


 
 
 
ubytovani