Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore


Letné Dolomity

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho? 22.06. - 07.09.2024 / 1 týždeň
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
welcome

Letné Dolomity

ludor
DOLOMITYDOLOMITYDOLOMITYDOLOMITYDOLOMITYDOLOMITY
ludor
 

Pokiaľ nie ste nadšencami plážového ležania a dávate prednosť aktívnej dovolenke plnej pohybu – sú Dolomity tým správnym cieľom pre vás.
Najkrajšie pohorie na svete, láka svojich návštevníkov neprebernými možnosťami strávenia dovolenky – ako letnej, tak i zimnej. Táto obrovská „telocvičňa pod šírym nebom“ vám ponúka niekoľko aktivít, že nebudete vedieť, kam skôr „skočiť“! V Dolomitoch nie je nič nemožné!
Máte chuť na vysokohorskú túru a chcete pokoriť tritisícovku? Marmolada čáká iba na vás… Alebo niečo menej náročné v doline, okolo jazera. V tom prípade je tu jazero Molveno. Nesmieme zapomenúť ani na údolie Val di Fiemme, kde nájdete svoju trasu, ako menej náročný tak i zdatnejší turista
Ani na deti sa tu nezabúda – pripravených je tu pre nich veľa vyžitia – zábavné či lanové parky v každom väčšom stredisku!
Nahliadnite do našej ponuky a vyberte si pobyt – v hoteli alebo v apartmáne – podľa vašich požiadavkou a predstáv! Dovolenka v Dolomitoch bude určite patriť k tým najkrájším!

 
 
ubytovani