Pinzolo - Dolomity

mapa napiste 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
  • letné zájazdy
  • Last minute
  • Tipy
  •  
Dolomity:Pinzolo
Termín: 20.07.2018 - 31.08.2018
Cestujúci:4
zájazdov
 

Pinzolo

Hodnotenie100 %01001
++++ ++++ ++++ ++++ ++++
Klienti CK LudorPinzolo
Overené: Klienti CK Ludor
Overené a hodnotené klientmi, ktorí boli v danom letovisku: 1
Celkový počet hodnotených ubytovacích zariadení: 1
Počasie
Odporúčané ubytovanie v letovisku Pinzolo
Pinzolo - Hotel CHALET FIOCCO DI NEVE ***
Hodnotenie:  100 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++
   
 

• Pinzolo je malé horské mestečko, ktoré sa nachádza v údolí Val Rendana. Je obklopená horami Dolomity Brenta – Dossone, Lancia a Doss del Sabion. Pinzolo je rozdelené na tri časti Baldino (najstaršie centrum), Carera (centrálna časť) a Ruina. V meste nájdete veľa významných historických pamiatok (napr. kostol San Vigilio z roku 1000). Za zmienku stojí, že tu v roku 1952 bol založený vôbec prvý alpínsky záchranný zbor v Taliansku.
• Pinzola a Madonna di Campiglio ponúka viac ako 450 km pre pešiu turistiku a horské túry. Nájdete tu niekoľko ferrat rôznych náročností od najľahších až po tie náročné pre expertov.
• Je tu viac ako 25 km pre cyklo turistiku (vedúcu údolím Val Rendana z Pinzola až do Ragoli) a ďalších veľa kilometrov pre horské bicykle, nájdete tu i najväčší Bike Arenu v Taliansku, ktorá sa tiahne od Tonale cez Pejo - Val di Sole, pokračuje do Madonna di Campiglio a Tione cez Comano Terme až do Riva del Garda.
• Svoju dovolenku si môžete užiť naplno s kartou výhod, v tejto oblasti sú dve karty:
1. Guest Card, ktorú dostane v rámci ubytovania zdarma. Zahrňuje voľné vstupy do múzeí + máte v cene verejnú dopravu v oblasti Trenta.
2. DoloMeetCard pri predložení Guest Card získate zľavu 20%-40%. Karta stojí od 20 € do 58 € (podľa sezóny a počtu dní). V cene tejto karty máte jazdy na lanovkách, ďalšie vstupy do múzeí, voľné parkovanie ( na vyhradených parkoviskách), rôzne exkurzie, vstup na zimný štadión v Pinzolo a ďalší zľavy na nákupy a iné služby.