Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore


Ostrov ALBARELLA

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho? 25.05. - 10.08.2024 / 1 týždeň
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
welcome

Ostrov ALBARELLA

ludor
ALBARELLAALBARELLAALBARELLAALBARELLAALBARELLAALBARELLA
ludor
 

Ak ste náročný a hľadáte niečo nové, čo tak ubytovanie na ostrove? Samozrejme Taliansko má niekoľko ostrovov, my Vám ale teraz chceme predstaviť niečo špeciálne – súkromný ostrov Albarella. Krása, bezpečnosť a pokoj robia z tohto ostrova jednu z najelegantnejších miest Jadranu.

Ostrov Albarella leží v lagúne južne od Benátok. S pevninou je spojený hrádzou a vstúpiť môžu iba jej obyvatelia. Neváhajte a poďte sa bližšie zoznámiť s výnimočnosťou tohto ostrova. Prvé prekvapenie na vás čaká už pri príjazde – vaše auto s vami nemôže. Prečo? Vysvetlenie je jednoduché – na ostrove podporujú ochranu životného prostredia a práve preto je tu oficiálnym dopravným prostriedkom využívaný bicykel. Nemusíte sa však báť žiadneho obmedzenia – všetko je navrhnuté tak aby našli využitie ľudia všetkých vekových kategórií.   Čítať ďalej »« Zobraziť menej

Rozloha ostrova je menšia, avšak čo sa týka služieb – prehliadka je široká. Od reštaurácií, pizzerií, barov a najrôznejších obchodov až po koncertné sály, antikvariáty a galérie umenia. Denný program môžete oživiť napríklad diskotékou priamo na pláži, letným kinom alebo pripravovaným večerným programom. Ostrov tiež ponúka široké športové vyžitie. K dispozícií sú dva bazény, tenisové kurty, golfové kluby, windsurfing, plachtenie alebo jazda na koňoch.

Požadujete luxusné ubytovanie? Špeciálne vilky s bazénom budú pre vás tým pravým. Ide o samostatné vilky s moderným zariadeným a hlavne s vlastným bazénom!

Albarella je ideálnym miestom pre prežitie úžasnej dovolenky!

 
 
ubytovani