Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore


AKTÍVNA DOVOLENKA V RIMINI

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho? 22.06. - 07.09.2024 / 1 týždeň
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
welcome

AKTÍVNA DOVOLENKA V RIMINI

ludor
RIMINIRIMINIRIMINIRIMINIRIMINIRIMINI
ludor
 

Rimini je oblasť športovcom zasľúbená, športové zázemie je v tomto obľúbenom letovisku veľmi široké.

Pozdĺž pláže sa tiahne najdlhšia pobrežná promenáda, ktorá meria 15 km. Vedie z centra Rimini cez Riccione a Cattolica až do mestečka Gabice Mare. Nie je nič jednoduchšieho než si sadnúť na bicykel a užiť si príjemnú jazdu pozdĺž pobrežia. Promenáda výborne poslúži i pre jogging alebo kolieskové korčule.

Na pláži si môžete zahrať plážový volejbal alebo sa venovať niektorému z vodných športov. Vydajte sa preskúmať pobrežie z inej perspektívy na kánoe, vodnom bicikli alebo skútri. Požičovne sú k dispozícii priamo na pláži. Pre tých z vás, ktorí radi zažívate adrenalín, je ideálny windsurfing alebo kitesurfing.   Čítať ďalej »« Zobraziť menej


Priaznivci tenisu tu nájdu množstvo tenisových kurtov. V centre Rimini sú to napríklad tenisové kurty Circolo Marina Centro. Ďalej sa tu môžete venovať minigolfu a golfu. Ihrisko Rivergreen golf sa nachádza priamo v centre, golfový klub Verucchio Golf Club Verucchio Golf Club nájdete asi 15 km od centra.

Rimini a jeho okolie poteší i milovníkov cyklistiky. Ak prejdete celú pobrežnú promenádu môžete pokračovať ďalej na juh a dostať sa až do prírodného parku Monte San Bartolo. Odmenou vám bude úchvatná krajina plná zelene a malých dediniek ukrytých medzi kopcami. Prírodný park je zakončený malebným mestom Pesaro. Celá trasa z Rimini do Pesaro meria asi 40 km. Ďalším cieľom môže byť úchvatné mesto San Marino, ktoré je štátom v štáte. Rozprestiera sa na vrcholku kopce a je je tu krásny výhľad na pobrežie. Priama trasa z Rimini do San Marina meria približne 20 km.

Naše tipy na ubytovanie:

 
 
ubytovani