Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore


Dovolenka Taliansko - 2024

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho? 20.04. - 06.07.2024 / 1 týždeň
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 


Rimini

Rimini

Dovolenka - Rimini


Rimini je bezpochyby nejznámejším a najrušnejším strediskom stredného Jadranu. Mesto má antický pôvod a dodnes se tu dochovala rada rímskych a stredovekých pamiatok, napr. Augustov oblúk, most Ponte di Tiberio a renesančný chrám Tempio Malatestiano. K atmosfére letoviska neoddelitelne patria typické pizzerie, kaviarne a diskotéky s pulzujúcim životom až do neskorých nočných hodín. Sú tu obrovské možnosti športového a spoločenského vyžitia pre všetky generácie - v okolí sa nachádzajú známe zábavné parky, delfináriá a tematické parky. Pobyt vhodný pre tých, ktorí vyhľadávajú živšie prostredie.

Riviéra v Rimini se skladá z niekoľkých častí.

Marina Centro je samotné centrum mesta a je ideálne pre milovníkov zábavy a ruchu, pre všectkých, ktorí chtcú byť vždy v centre diania. Navštíviť tu môžete jedinečné delfinárium.

Miramareje najjužnejšia časť Rimini a nacháza sa v blízkosti letiska. Navštíviť tu môžete zábavný park FIABILANDIA.

Rivazzurra, Marbello a Bellariva sú menšími a pokojnejšími časťami Rimini. Nájdete tu však dostatok reštaurácií, cukrární i obchodov.

Časť Rivabella a San Giuliano sú výhodne položené neďaleko centra mesta. Jedná sa o lokalitu, ktorá je tvorená hotelmi a rezidenciami, súčasne však za pár minút prídete do centra mesta, kde nájdete nepreberné množstvo obchodov, barov a reštaurácií.

Viserba a Rimini Viserbella sú veľmi obľúbenými časťami mesta s výhodnou polohou neďaleko centra, súčasne však so všetkými službami pri ruke. Nacháza sa tu známý park miniatúr Italia in Miniatura alebo minerálny prameň Sacramora.

Najsevernejšou časťou Rimini je Torre Pedrera, ktorá ponúka typickú širokú piesočnú pláž. Je to menšia a pokojnejšia časť, ktorej hlavnou výhodou je priaznivá cena.

Odporúčame:

Riccione - Camping INTERNATIONAL RICCIONE
Camping

INTERNATIONAL RICCIONE

Emilia Romagna / Riccione
   
Hodnotenie: 83 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Rimini - Hotel BLUMEN ***
Hotel

BLUMEN ***

Emilia Romagna / Rimini
    
Hodnotenie: 77 % ++++ ++++ ++++ +++- ----
Rimini - Hotel DUE MARI ****
Hotel

DUE MARI ****

Emilia Romagna / Rimini
    
Hodnotenie: 85 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
 
ubytovani