Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore


Severný Jadran

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
Kam chcete ísť?
Severný Jadran
Kedy a na ako dlho? 22.06. - 07.09.2024 / 1 týždeň
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
 

Severný Jadran

Počasí loni:V.VI.VII.VIII.IX.
temperature21 °C12 °C25 °C16 °C28 °C18 °C27 °C17 °C24 °C14 °C
Počasie
Odporúčané ubytovanie v oblasti Severný Jadran
Lignano Riviera - Villa ERICA
Villa

ERICA

Severný Jadran / Lignano Riviera
    
Hodnotenie: 94 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
Lignano Pineta - Villa ARCOBALENO
Villa

ARCOBALENO

Severný Jadran / Lignano Pineta
  
 
Caorle - Villaggio LUNA 1 a 2
Villaggio

LUNA 1 a 2

Severný Jadran / Caorle
    
Hodnotenie: 84 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Caorle - Lido Altanea - Rezidencia PIOPPI
Rezidencia

PIOPPI

Severný Jadran / Caorle - Lido Altanea
     
Hodnotenie: 90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--

Dovolenka na severnom Jadrane je najlepšia!
• najobľúbenejšia oblasť našich klientov - ideálne miesto pre rodiny s deťmi
• malá vzdialenosť do miesta pobytu - po ceste sa deti ani nestačia spýtať: „Kedy tam budeme?“
• dobrá vybavenosť letovísk, veľké možnosti vyžitia a zábavy pre deti i dospelých
• široké piesočné pláže, pozvoľný vstup do mora
• cenová dostupnosť


Poďte s nami na severný Jadran!

Severný Jadran sa už dlhé roky teší mimoriadnej obľube u našich klientov. Je vyhľadávaným dovolenkovým miestom najmä pre výbornú dojazdovú vzdialenosť. Na ceste k pobrežiu tak nemusíte stráviť nekonečne dlhé hodiny, čo ocenia určite i vaše deti. Ak vyrazíte v skorých ranných hodinách, poobede si umôžete vychutnávať príjemný dotyk morských vĺn.


Letoviská severného Jadranu sú ideálne najmä pre rodiny s deťmi, ale na svoje si tu príde takmer každý, kto obľubuje atmosféru prímorských oblastí.


Ak ste radi v centre diania, zvoľte si rušnejšie miesta ako Lignano, Bibione a Lido di Jesolo, ktoré sú výborne vybavené a ponúkajú široké možnosti zábavy i športového vyžitia. Nudiť sa tu rozhodne nebudete. Ak naopak uprednostňujete skôr pokojnešie prostredie, ubytujte sa v letoviskách plných zelene ako sú Rosolina Mare, Cavallino či Eraclea Mare.


Severný Jadran sa vyznačuje čistými, nekonečne dlhými, piesočnými plážami so zlatistým pieskom a pozvoľným vstupom do mora, ktoré sú doslova rajom pre vaše deti. Pláže lemujú promenády, na každom kroku je cítiť vôňu vynikajúcej talianskej kávy, poctivej zmrzliny, pizzy, či ostatných pochúťok miestnej gastronómie.


Oddych na pláži a dovolenkové sladké ničnerobenie si môžete spestriť výberom zo širokých možností zábavy a vyžitia, ktoré vám severný Jadran ponúka.


Máte radi pohyb? Nie je nič jednoduchšie - nasaďte si korčule, obujte tenisky alebo si požičajte bicykel, a môžete smelo vyraziť na plážovú promenádu alebo vyskúšať niektorú z cyklotrás, ktorými je Severný Jadran v posledných rokoch doslova popretkávaný. Môžete si vybrať rôznu náročnosť, menší, rodinný okruh, ktorý zvládnu i vaše ratolesti, alebo náročnejší, celodenný okruh, u ktorého sa určite i zapotíte. Ak ste priaznivci kolektívnych športov, pridajte sa do tímu a zahrajte si turnaj v plážovom futbale, či volejbale. Možností nájdete v okolí nespočet.


Ak si chcete užiť zábavu spolu s vašimi deťmi, navštívte niektorý z aquaparkov. Pri pobyte v Lignano máte na dosah Aquaplash. Nachádza sa v zelenej časti Pineta, len kúsok od rezidenčnej zóny. Najväčší aquapark v Taliansku Aqualandia v štýle karibského ostrova nájdete v Lido di Jesolo. Čakajú tam na vás tématické a vodné atrakcie, pri ktorých zažijete kopec zábavy i adrenalínu. Vo večerných hodinách ožívajú v rytmoch letných hitov miestne zábavné parky. Veľmi rýchlo vás zlákajú do svojho bláznivého víru, v ktorom v okamihu zabudnete na starosti a stanete sa zase na chvíľu deťmi. Napríklad v Bibione Spiaggia je to lunapark Adriatico a v Lido di Jesolo lunapark New Jesolandia.. Celodennú zábavu, najmä pre tých najmenších ponúka Parco Junior v Lignano Sabbiadoro.


Pokiaľ nie je úplne ideálne počasie na kúpanie a uprednostňujete skôr prechádzky, môžete sa s deťmi vydať do ZOO Punta Verde, ktoré sa nachádza medzi Lignano a Bibione. Žije tu vyše 1500 druhov zvierat, väčšina z nich je vo veľkých výbehoch obklopených prírodou. Pre deti sú tu pripravené rôzne atrakcie, samozrejmosťou je i možnosť občerstvenia.


Ak sa ubytujete v Cavallino alebo v Lido di Jesolo, využite blízkosť prístavu Punta Sabbioni, odkiaľ sa loďou, tzv. vaporettom dostanete priamo na námestie svätého Marka v Benátkach. Tie sú skutočnou perlou a historickým skvostom severného Jadranu a určite ich už nemusíme nikomu prestavovať. Môžete si zvoliť buď priamu cestu, alebo severnú trasu so zastávkami na ostrovoch benátskej lagúny – Burano a Murano.


Zlákal vás severný Jadran? Neváhajte a vyberte si...


V našej ponuke nájdete veľké množstvo apartmánov i hotelov, od jednoduchších za výhodnú cenu po komfortnejšie ubytovanie pre náročnejších klientov.

 

Hotely a apartmány v oblasti Severný Jadran

Filtrovať podľa:

třídit / filtrovat
Vzdialenosť od pláže
Stravovanie
Deti zdarma
Kategória hotela
Vybavenie
Služby
zoradiť podľaodporúčanécenavzdialenosť od pláženajlepšie hodnotenépočet hodnotenívýška zľavy
 

Letoviská:

Albarella »Bibione »Bibione - Pineda »Bibione Lido del Sole »Bibione Spiaggia »Caorle »Caorle - Lido Altanea »Caorle Porto S. Margherita »Cavallino »Duino Aurisina »Eraclea Mare »Grado »Isola Verde - Chioggia »Lido di Jesolo »Lignano Pineta »Lignano Riviera »Lignano Sabbiadoro »Monfalcone »Rosolina Mare »
 
 
ubytovani