Nechajte hľadanie na nás Obľúbené ubytovania História hľadania Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Lyžovanie v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Severný Jadran

mapa napiste 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
Severný Jadran
Termín: 03.05.2019  -  14.06.2019
Cestujúci:4
zájazdov
 
 
Severný Jadran

Severný Jadran

Hodnotenie86 %01003769
++++ ++++ ++++ ++++ +---
Klienti CK LudorSeverný Jadran
Overené: Klienti CK Ludor
Overené a hodnotené klientmi, ktorí boli v danom letovisku: 3769
Celkový počet hodnotených ubytovacích zariadení: 481
Počasie
Odporúčané ubytovanie v oblasti Severný Jadran
Lignano Pineta - Villaggio LE PALME

Villaggio LE PALME

Severný JadranLignano Pineta
Hodnotenie:  92 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
   
Caorle Porto S. Margherita - Vilky PISCINE

Vilky PISCINE

Severný JadranCaorle Porto S. Margherita
Hodnotenie:  94 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
  
Caorle - Lido Altanea - Rezidencia AI PIOPPI

Rezidencia AI PIOPPI

Severný JadranCaorle - Lido Altanea
Hodnotenie:  90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
     
Bibione - Pineda - Apartmány FLORIDA

Apartmány FLORIDA

Severný JadranBibione - Pineda
Hodnotenie:  86 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
    

Dovolenka na severnom Jadrane je najlepšia!
• najobľúbenejšia oblasť našich klientov - ideálne miesto pre rodiny s deťmi
• malá vzdialenosť do miesta pobytu - po ceste sa deti ani nestačia spýtať: „Kedy tam budeme?“
• dobrá vybavenosť letovísk, veľké možnosti vyžitia a zábavy pre deti i dospelých
• široké piesočné pláže, pozvoľný vstup do mora
• cenová dostupnosť


Poďte s nami na severný Jadran!

Severný Jadran sa už dlhé roky teší mimoriadnej obľube u našich klientov. Je vyhľadávaným dovolenkovým miestom najmä pre výbornú dojazdovú vzdialenosť. Na ceste k pobrežiu tak nemusíte stráviť nekonečne dlhé hodiny, čo ocenia určite i vaše deti. Ak vyrazíte v skorých ranných hodinách, poobede si umôžete vychutnávať príjemný dotyk morských vĺn.


Letoviská severného Jadranu sú ideálne najmä pre rodiny s deťmi, ale na svoje si tu príde takmer každý, kto obľubuje atmosféru prímorských oblastí.


Ak ste radi v centre diania, zvoľte si rušnejšie miesta ako Lignano, Bibione a Lido di Jesolo, ktoré sú výborne vybavené a ponúkajú široké možnosti zábavy i športového vyžitia. Nudiť sa tu rozhodne nebudete. Ak naopak uprednostňujete skôr pokojnešie prostredie, ubytujte sa v letoviskách plných zelene ako sú Rosolina Mare, Cavallino či Eraclea Mare.


Severný Jadran sa vyznačuje čistými, nekonečne dlhými, piesočnými plážami so zlatistým pieskom a pozvoľným vstupom do mora, ktoré sú doslova rajom pre vaše deti. Pláže lemujú promenády, na každom kroku cítiť vôňu vynikajúcej talianskej kávy, poctivej zmrzliny, pizzy, či ostatných pochúťok miestnej gastronómie.


Oddych na pláži a dovolenkové sladké ničnerobenie si môžete spestriť výberom zo širokých možností zábavy a vyžitia, ktoré vám severný Jadran ponúka.


Máte radi pohyb? Nie je nič jednoduchšie - nasaďte si korčule, obujte tenisky alebo si požičajte bicykel, a môžete smelo vyraziť na plážovú promenádu alebo vyskúšať niektorú z cyklotrás, ktorými je Severný Jadran v posledných rokoch doslova popretkávaný. Môžete si vybrať rôznu náročnosť, menší, rodinný okruh, ktorý zvládnu i vaše ratolesti, alebo náročnejší, celodenný okruh, u ktorého sa určite i zapotíte. Ak ste priaznivci kolektívnych športov, pridajte sa do tímu a zahrajte si turnaj v plážovom futbale, či volejbale. Možností nájdete v okolí nespočet.


Ak si chcete užiť zábavu spolu s vašimi deťmi, navštívte niektorý z aquaparkov. Pri pobyte v Lignano máte na dosah Aquaplash. Nachádza sa v zelenej časti Pineta, len kúsok od rezidenčnej zóny. Najväčší aquapark v Taliansku Aqualand v štýle karibského ostrova nájdete v Lido di Jesolo. Čakajú tam na vás tématické a vodné atrakcie, pri ktorých zažijete kopec zábavy i adrenalínu. Vo večerných hodinách ožívajú v rytmoch letných hitov miestne zábavné parky. Veľmi rýchlo vás zlákajú do svojho bláznivého víru, v ktorom v okamihu zabudnete na starosti a stanete sa zase na chvíľu deťmi. V Bibione Spiaggia je to lunapark Adriatico. Celodennú zábavu, najmä pre tých najmenších ponúka Parco Junior v Lignano Sabbiadoro a najnovší zábavný park v Lignano Pineta Gulliverlandia so 60 m vysokou vyhliadkovou vežou a akváriu so žralokmi.


Pokiaľ nie je úplne ideálne počasie na kúpanie a uprednostňujete skôr prechádzky, môžete sa s deťmi vydať do ZOO Punta Verde, ktoré sa nachádza medzi Lignano a Bibione. Žije tu vyše 1500 druhov zvierat, väčšina v nich je vo veľkých výbehoch, obklopených prírodou. Pre deti sú tu pripravené rôzne atrakcie, samozrejmosťou je i možnosť občerstvenia.


Ak ste milovníkmi histórie a láka vás atmosféra stredoveku, spravte si výlet do Portogruaro, mestečka s krásnym zachovalým historickým centrom.


Nevšedný zážitok určite zažijete na niektorej z okružných plavieb po pobreží, ktoré nájdete v ponuke každého letoviska. Ak sa ubytujete v Cavallino alebo v Lido di Jesolo využite blízkosť prístavu Punta Sabbioni odkiaľ sa lodným taxíkom, tzv. vaporettom dostanete priamo na námestie svätého Marka v Benátkach. Tie sú skutočnou perlou a historickým skvostom Severného Jadranu a určite ich už nemusíme nikomu prestavovať. Môžete si zvoliť buď priamu cestu, alebo severnú trasu so zastávkami na ostrovoch benátskej lagúny – Burano a Murano.


Zlákal vás severný Jadran? Neváhajte a vyberte si...


V našej ponuke nájdete veľké množstvo apartmánov i hotelov, od jednoduchších za výhodnú cenu po komfortnejšie ubytovanie pre náročnejších klientov.

 
Hotely a apartmány v oblasti Severný Jadran

Apartmány ZODIACO

Bibione Spiaggia
     
Hodnotenie: 82 %
++++ ++++ ++++ ++++ ----

Villaggio WHITE STAR

Bibione Spiaggia
      
Hodnotenie: 60 %
++++ ++++ ++++ ---- ----

Villa VALERIA

Bibione Spiaggia
    
Hodnotenie: 80 %
++++ ++++ ++++ ++++ ----

Villa VERDE

Bibione Spiaggia
     
Hodnotenie: 94 %
++++ ++++ ++++ ++++ +++-
16 CK Ludor - Rezidencia VALBELLA

Rezidencia VALBELLA

Bibione Spiaggia
       
Hodnotenie: 92 %
++++ ++++ ++++ ++++ ++--

Apartmány URANO

Bibione Spiaggia
     
Hodnotenie: 50 %
++++ ++++ ++-- ---- ----

Apartmány TORRE DEL SOLE

Bibione Spiaggia
      
Hodnotenie: 96 %
++++ ++++ ++++ ++++ +++-

Apartmány TONIN A-B

Bibione Spiaggia
     
Hodnotenie: 82 %
++++ ++++ ++++ ++++ ----
 

Letoviská:

Albarella »Bibione - Pineda »Bibione Lido del Sole »Bibione Spiaggia »Caorle »Caorle - Lido Altanea »Caorle Porto S. Margherita »Cavallino »Eraclea Mare »Grado »Lido di Jesolo »Lignano Pineta »Lignano Riviera »Lignano Sabbiadoro »Monfalcone »Rosolina Mare »
 
 
ubytovani