Nechajte hľadanie na nás Obľúbené ubytovania História hľadania Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Lyžovanie v Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Dovolenka Taliansko - 2019

mapa napiste 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
  • letné zájazdy
  • First minute
  • Tipy
  •  
Zadajte oblasť ...
Termín: 03.05.2019  -  14.06.2019
Cestujúci:4
zájazdov
 
italie

Niečo o nás...


Cestovná kancelária LUDOR bola založená v roku 2003 ako dcérska spoločnosť Cestovní kanceláře LUDOR, ktorá vznikla v roku 1990 a na českom trhu pôsobí úspešne už 29 rokov.


Hlavný záujem pôsobenia našej spoločnosti je smerovaný na ponuku pobytov v TALIANSKU. Za dlhú dobu našej činnosti sme už nazbierali veľa skúseností a znalostí o tejto krajine - jednej z najkrajších a najnavštevovanejších zemí Európy, a vďaka tomu sa môžeme považovať za skutočných odborníkov v obore.


Naša široká ponuka letných pobytových zájazdov v Taliansku zahŕňa najžiadanejšie letoviská na celom talianskom pobreží, na ostrovoch, vo vnútrozemí, pri severotalianskych jazerách a taktiež na horách v Dolomitoch. Čo sa týka samotného ubytovania, u nás nájdete ako hotely strednej kategórie, tak hotely s vysokou úrovňou služieb pre náročnejších klientov, apartmány, villaggia a kempy.


Všetky pobytové miesta a ubytovacie kapacity sú každoročne starostlivo vyberané tak, aby si našli svoje miesto medzi našou rôznorodou klientelou, ku ktorej sa radia predovšetkým rodiny s deťmi, páry, mladšie vekové skupiny i seniori. S ohľadom na prevažujúcu časť individuálnych klientov sa orientujeme na pobyty s vlastnou alebo autobusovou dopravou.

V cestovnej kancelárii LUDOR nezaisťujeme len pobyty pre individuálnych klientov, ale sme schopní zaistiť i pobyty pre skupiny, pre športovo založených klientov, príp. pre deti a mládež. Vieme, kde sú vhodné plochy pre cvičenie aerobiku alebo zumby a kde je ideálne športové zázemie.


Ak nenájdete nejaké pobytové miesto alebo máte zvláštnu požiadavku na ubytovanie, ak si nebudete istí výberom dovolenky, obráťte sa, prosím, na nás, budeme sa snažiť nájsť pre Vás ubytovanie podľa Vašich predstáv.


Váš pobyt si môžete ľahko objednať prostredníctvom nášho call centra. Pri predaji našich zájazdov spolupracujeme i s viac ako 300 cestovnými kanceláriami a cestovnými agentúrami z celej SR. Na e-mailovej adrese info@ludor.sk Vám radi oznámime kontakt na našich partnerov v blízkosti Vášho bydliska.


Pracovný tím v cestovnej kancelárii LUDOR je ochotný a príjemný. Pravidelne absolvujeme školenia týkajúce sa predaja zájazdov a súčasťou našej práce sú i študijné cesty do zahraničia, ktoré nám umožňujú rozširovať si vedomosti a znalosti o Taliansku, ktoré potom samozrejme využívame pri kontakte s našimi zákazníkmi.

Ku každému klientovi vždy pristupujeme individuálne, seriózne a zodpovedne, s ohľadom na jeho požiadavky, preto sme schopní zaistiť každému dovolenku šitú presne na mieru. Každoročne s nami vycestujú na zahraničnú dovolenku tisíce klientov, ktorí sa k nám opakovane vracajú, a budeme radi, ak túto veľkú rodinu rozšírite i Vy.


Najväčšou odmenou a hnacím motorom pre nás všetkých sú pozitívne reakcie našich klientov na dovolenku strávenú s cestovnou kanceláriou LUDOR. Našim cieľom do budúcna je snaha o maximálnu spokojnosť všetkých klientov, o rýchlu reakciu na Vaše požiadavky, neustále rozširovanie ponuky a vylepšovanie nami poskytovaných služieb.CALL CENTRUM – rezervácie a objednávky:

02/ 2063 3182-3

E-mail:

info@ludor.sk

Prevádzková doba:

Pondelok - piatok: 8:00 - 17:00 hod.

Sídlo spoločnosti (neslúži ako predajné miesto):

Cestovná kancelária Ludor, spol. s r. o.
Hattalova 12
831 03 Bratislava

Korešpondenčná adresa:

Cestovná kancelária Ludor, spol. s r. o.
P.O.BOX 23
909 01 Skalica
 
 
ubytovani