Jazerá na severe Talianska

 
welcome

Jazerá na severe Talianska

ludor
GardaGardaGardaGardaGardaGarda
ludor

Ak Vás omrzelo leňošenie na pláži a chcete dovolenku trochu inak? Skúste dovolenku práve pri jazerách! Stredomorské počasie vytvára ideálne podmienky pre letné pobyty – pokiaľ Vás omrzí kúpanie a slnenie, máte neobmedzené možností, ako aktívne stráviť vašu dovolenku pri jazere!

Z vtáčej perspektívy jazerá vyzerajú ako perly ukryté medzi horami.. kto ich raz navštívi musí sa vrátiť... toľko prírodných krás sa totiž nevidí!

Vysoké hory v kontraste so subtropickou vegetáciou, priezračná voda, do ktorej sa opiera slnko a nad tým azúrové nebo! Príroda vytvára najúžasnejšiu scenériu, ktorú si neviete ani predstaviť! Spolu s malebnými kamennými mestečkami je vytvorený nádherný obraz, ktorému podľahlo veľa ľudí, ktorý sa každoročne vracajú, dokonca i známe celebrity objavili kúzlo tejto krajiny a veľa z nich tu vlastnia domy a prichádzajú odpočívať do tejto nádhernej scenérie.

Azda kto by nepoznal Lago di Garda! Cesta nie je ďaleko – autom dorazíte za pár hodín. Ale pozor! Dovolenka tu nie je pre leňochov – vysoké hory priamo lákajú k turistickým vychádzkam a výletom na lodi, najlepší spôsob ako poznať oba brehy jazera, prechádzať sa malebnými mestečkami a ochutnať to najlepšie z miestnych špecialít.

Lokalita je obzvlášť vhodná pre milovníkov vodných športov – práve tu nájdete najlepšie podmienky pre windsurfing v Európe!

Pokiaľ hľadáte niečo kľudnejšie – ideálne je pre vás jazero Lago di Ledro alebo Molveno! Malý klenot ukrytý v horách iba pár kilometrov od Gardy.

Tiež ďalšie jazerá ležia bližšie k švajčiarskym hraniciam. Svojou krásou si podmanili veľa svojich obdivovateľov – jazerá Lago di Como a Maggiore, práve patria k najnavštevovanejším miestam v Európe.

Ak sme pozabudli na niektoré tak nie je div – pretože či už väčšie alebo menšie jazerá, je ich naozaj veľa, ktoré sú ukryté v horách a nie je možné ich vymenovať všetky.

zobrazit více » « zobrazit méně
 

Camping village BELLA ITALIA

Peschiera del Garda - Lago di Garda
najväčší kemp pri jazere Lago di Garda ponúka širokú škálu služieb. Animácie a...

Itálie - Peschiera del Garda - BELLA ITALIA
         
hodnotenie:  90 %

Hotel BREGLIA **

Menaggio - Lago di Como
rodinný hotel so skvelou kuchyňou sa nachádza v srdci malého mestečka Breglia,...

Itálie - Menaggio - BREGLIA
     
hodnotenie:  85 %

Rezidencia LEDRO

Pieve di Ledro - Lago di Ledro
pekná rezidencia leží na kľudnom mieste. Ubytovanie vhodné predovšetkým pre tý...

20Itálie - Pieve di Ledro - LEDRO
      
hodnotenie:  90 %

Hotel SOLE ***

Malcesine - Lago di Garda
hotel sa nachádza pri príjazdovej ceste do mestečka Malcesine, priamo pri jaze...

20Itálie - Malcesine - SOLE
        
hodnotenie:  92 %