Madonna di Campiglio - Dolomity

mapa napiste 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
  • letné zájazdy
  • Last minute
  • Tipy
  •  
Dolomity:Madonna di Campiglio
Termín: 20.07.2018 - 31.08.2018
Cestujúci:4
zájazdov
 

Madonna di Campiglio

Hodnotenie94 %01001
++++ ++++ ++++ ++++ +++-
Klienti CK LudorMadonna di Campiglio
Overené: Klienti CK Ludor
Overené a hodnotené klientmi, ktorí boli v danom letovisku: 1
Celkový počet hodnotených ubytovacích zariadení: 1
Počasie
Odporúčané ubytovanie v letovisku Madonna di Campiglio
Madonna di Campiglio - Hotel VILLA EMMA ***

Hotel VILLA EMMA ***

DolomityMadonna di Campiglio
Hodnotenie:  94 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
   
 

• Madonna di Campiglio je známe TOP lyžiarske stredisko, málo kto vie, že mesto vzniklo ako letné turistické centrum pre stredoeurópsku šľachtu, až v roku 1910 skupina anglických lyžiarov objavila jej krásu i v zime. V Madonne nájdete veľa zaujímavých historických budov, za povšimnutie stojí kostol Santa Maria Antica, ktorý pochádza z roku 800.
• Pinzola a Madonna di Campiglio ponúka viac ako 450 km pre pešiu turistiku a horské túry. Nájdete tu niekoľko ferrat rôznych náročností od najľahších až po tie náročné pre expertov.
• Je tu viac ako 25 km pre cyklo turistiku (vedúcu údolím Val Rendana z Pinzola až do Ragoli) a ďalších veľa kilometrov pre horské bicykle, nájdete tu i najväčší Bike Arenu v Taliansku, ktorá sa tiahne od Tonale cez Pejo - Val di Sole, pokračuje do Madonna di Campiglio a Tione cez Comano Terme až do Riva del Garda.
• Svoju dovolenku si môžete užiť naplno s kartou výhod, v tejto oblasti sú dve karty:
1. Guest Card, ktorú dostane v rámci ubytovania zdarma. Zahrňuje voľné vstupy do múzeí + máte v cene verejnú dopravu v oblasti Trenta.
2. DoloMeetCard pri predložení Guest Card získate zľavu 20%-40%. Karta stojí od 20 € do 58 € (podľa sezóny a počtu dní). V cene tejto karty máte jazdy na lanovkách, ďalšie vstupy do múzeí, voľné parkovanie ( na vyhradených parkoviskách), rôzne exkurzie, vstup na zimný štadión v Pinzolo a ďalší zľavy na nákupy a iné služby.