Prázdninové strediská

 
welcome

Prázdninové strediská

ludor
KempyKempyKempyKempyKempyKempy
ludor

Chcete prežiť dovolenku plnú pokoja a odpočinku? Máme pre vás výborný tip – skúste si vybrať ubytovanie zo širokej ponuky našich kempov a villaggi.

Tieto ubytovania sú výbornou voľbou pre všetkých, ktorých nelákajú apartmánove domy alebo vysoké budovy hotelov, ale dávajú prednosť neformálnej atmosfére a rušnejšiemu prostrediu. Práve tu môžete stráviť svoju dovolenku, odpočinúť a načerpať nové sily. Prostredie kempov ocenia predovšetkým rodičia s deťmi alebo mladí ľudia, ktorý majú radi ruch a zábavu. Všetci majú možnosť si užiť dovolenku snov. Zatiaľ čo vaše dieťa strávi zábavný deň plný rôznych aktivít v rámci animačných programov, zábavu v detskom kútiku, vybije si veľa energie šantením v bazéne alebo s loptou na ihrisku – vy môžete odpočívať celé popoludnie na pláži alebo pri bazéne a užívať si slnko a nič nerobenie. Ako náhle vás táto činnosť omrzí, môžete si spestriť svoj program a zahrať si s priateľmi volejbal, stolný tenis alebo minigolf.

Väčšina z vás sa tiež rada zapojí do organizovaných animačných programov alebo dáte prednosť menšiemu kolektívu s priateľmi na terase.

Najširšiu ponuku kempov a villaggi máme bezpochyby v oblasti Severného Jadranu, avšak to vás nemusí obmedzovať. Pokiaľ máte záujem o iné oblasti TALIANSKA u nás, si určite vyberiete. Vybavené kempy a villaggia nájdete v rámci celej krajiny – v strednej časti môžeme odporučiť oblasť Emilia Romagna, Abruzzo, Toskánsko alebo tiež v južnej časti Kalábrie. V prípade záujmu o jazerá môžeme splniť vaše predstavy a ponúknuť vám, napr. letovisko Cisano di Bardlino, kde nájdete krásny Camping SERENELLA.

zobrazit více » « zobrazit méně
 

Camping village SAN FRANCESCO

Desenzano del Garda - Lago di Garda
dobre vybavený rodinný kemp s ideálnou polohou priamo na brehu jazera Garda. K...

20Itálie - Desenzano del Garda - SAN FRANCESCO
        
hodnotenie:  82 %

Villaggio MARE PINETA

Duino Aurisina - Severný Jadran
pekné villaggio sa nachádza 80 m nad zálivom s panoramatickým výhľadom na more...

20Itálie - Duino Aurisina - MARE PINETA
        
hodnotenie:  90 %

Villaggio PARADISE VACANZE

Porto Recanati - Marche
uzatvorený komplex zložený z mobilhomov leží na pokojnom mieste neďaleko príja...

20Itálie - Porto Recanati - PARADISE VACANZE
        
hodnotenie:  70 %