Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore


Prázdninové strediská

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho? 25.05. - 10.08.2024 / 1 týždeň
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
welcome

Prázdninové strediská

ludor
KempyKempyKempyKempyKempyKempy
ludor
 

Chcete prežiť dovolenku plnú pokoja a odpočinku? Máme pre vás výborný tip – skúste si vybrať ubytovanie zo širokej ponuky našich kempov a villaggi.

Tieto ubytovania sú výbornou voľbou pre všetkých, ktorých nelákajú apartmánove domy alebo vysoké budovy hotelov, ale dávajú prednosť neformálnej atmosfére a rušnejšiemu prostrediu. Práve tu môžete stráviť svoju dovolenku, odpočinúť a načerpať nové sily. Prostredie kempov ocenia predovšetkým rodičia s deťmi alebo mladí ľudia, ktorý majú radi ruch a zábavu. Všetci majú možnosť si užiť dovolenku snov. Zatiaľ čo vaše dieťa strávi zábavný deň plný rôznych aktivít v rámci animačných programov, zábavu v detskom kútiku, vybije si veľa energie šantením v bazéne alebo s loptou na ihrisku – vy môžete odpočívať celé popoludnie na pláži alebo pri bazéne a užívať si slnko a nič nerobenie. Ako náhle vás táto činnosť omrzí, môžete si spestriť svoj program a zahrať si s priateľmi volejbal, stolný tenis alebo minigolf.   Čítať ďalej »« Zobraziť menej

Väčšina z vás sa tiež rada zapojí do organizovaných animačných programov alebo dáte prednosť menšiemu kolektívu s priateľmi na terase.

Najširšiu ponuku kempov a villaggi máme bezpochyby v oblasti Severného Jadranu, avšak to vás nemusí obmedzovať. Pokiaľ máte záujem o iné oblasti TALIANSKA u nás, si určite vyberiete. Vybavené kempy a villaggia nájdete v rámci celej krajiny – v strednej časti môžeme odporučiť oblasť Emilia Romagna, Abruzzo, Toskánsko alebo tiež v južnej časti Kalábrie. V prípade záujmu o jazerá môžeme splniť vaše predstavy a ponúknuť vám, napr. letovisko Cisano di Bardlino, kde nájdete krásny Camping SERENELLA.

 
 
ubytovani