Nechajte hľadanie na nás Obľúbené ubytovania História hľadania Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Caorle - Severný Jadran

mapa napiste 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
Kam chcete ísť?
Severný Jadran:Caorle
Kedy a na ako dlho? 30.05. - 11.07.2020 / 1 týždeň
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
Severný Jadran

Caorle

Počasí loni:V.VI.VII.VIII.IX.
temperature21 °C12 °C25 °C16 °C28 °C18 °C27 °C17 °C24 °C14 °C
Počasie
Odporúčané ubytovanie v letovisku Caorle
Apartmány

PANFILO

Severný Jadran / Caorle
Caorle - Apartmány PANFILO
    
Hodnotenie: 90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
Villaggio

LUNA 1 a 2

Severný Jadran / Caorle
Caorle - Villaggio LUNA 1 a 2
    
Hodnotenie: 84 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Apartmány

ALBATROS

Severný Jadran / Caorle
Caorle - Apartmány ALBATROS
  
Hodnotenie: 86 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Apartmány

CA' VIO

Severný Jadran / Caorle
Caorle - Apartmány CA
 
Hodnotenie: 90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--

Caorle je často označované ako najhistorickejšie letovisko medzi Benátkami a Terstom. Stará časť Caorle sa pýši malebným historickým centrom s typickými farebnými domčekmi, úzkymi uličkami a úžasnou atmosférou. Na každom kroku nájdete útulné obchodíky, pizzerie a kaviarne. Vedeli ste, že Caorle bývalo pôvodne ostrovom? Uličky v centre boli ešte pred niekoľkými sto rokmi vodnými kanálmi. I preto je Caorle častokrát označované ako „malé Benátky“. Je vhodné pre všetky vekové kategórie. U rodín s deťmi je obľúbené najmä pre svoje pláže s jemným zlatistým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Iní ocenia možnosti športového a kultúrneho vyžitia. Prepracovaná infraštruktúra cyklotrás poskytuje ideálne podomienky pre cyklistiku a inline korčuľovanie. Bicykle, ani kolieskové korčule si nemusíte voziť z domu, dajú sa požičať pohodlne až na mieste. V letovisku si môžete zahrať i tenis, volejbal, futbal, či golf. Možností pre strávenie aktívnej dovolenky je tu naozaj veľa. Na svoje si prídu i milovníci umenia, v meste sa organizujú maliarske i sochárske výstavy. Neopakovateľná atmosféru starého mesta dotvárajú i tradičné rybie trhy. Malebné Caorle každoročne priláka tisíce turistov.


Tipy na výlety

AQUAPARK
LUNAPARK
ZOOLOGICKÁ ZAHRADA (Lignano Riviera)
GULLIVERLANDIA (zábavno-didaktický park, akvárium, jurský park, motýlí dom, show s uškatcami, Lignano Pineta)
LODNÉ VÝLETY (zo všetkých letovísk sa usporadúvajú okružné plavby okolo pobrežia, výlety do Benátok)
VILLA MANIN (noblesná vila zo 17. storočia, obklopená rozsiahlym parkom hostila známe osobnosti, napr. Napoleona, mestečko Passariano)
PORTOGRUARO (typické severotalianske mesto so zachovalým stredovekým centrom, s krásnymi arkádovými domami)
BENÁTKY (svetoznáme mesto na lagúne s typickými kanálmi, mostmi a námestiami)
PADOVA (krásne mesto stredovekého rázu s cennými historickými stavbami. Po trase Benátky - Padova pozdĺž rieky Brenta sú honosné vily niekdajšie bohaté benátske aristokracie, napr. v mestečku Stra Villa Pisani alebo Villa Nazionale)
CHIOGGIA (zaujímavé ostrovné mesto s bohatou históriou - vďaka svojim malebne zanedbaným uličkám a kanálom pripomínajúcim Benátky je hojne navštevované umelcami)

Zábava

Neďaleko historického centra Caorle si môžete užiť zábavu s celou rodinou vo vodnom parku Aquafollie. Najmenší ocenia i blízky lunapark. Pokiaľ máte radi prechádzky, vyrazte do starého mesta i vo večerných hodinách, kedy si môžete naplno vychutnávať atmosféru starého mesta a posedieť si v niektorej z reštaurácií, či kaviarní.

 

Hotely a apartmány v Caorle

Vzdialenosť od pláže
Stravovanie
Deti zdarma
Kategória hotela
Vybavenie
Služby
 
 
ubytovani