Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore


Mercatale - Umbria

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
Kam chcete ísť?
Umbria:Mercatale
Kedy a na ako dlho? 20.07. - 05.10.2024 / 1 týždeň
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
Mercatale

Mercatale

Počasí loni:V.VI.VII.VIII.IX.
temperature22 °C9 °C26 °C12 °C30 °C15 °C29 °C15 °C26 °C13 °C
Počasie
Odporúčané ubytovanie v letovisku Mercatale
Mercatale - Apartmány CASA LA PRIMULA
Apartmány

CASA LA PRIMULA

Umbria / Mercatale
     
Hodnotenie: 90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
 

Oblasť PERUGIA (Umbria). Leží vo výhodnej polohe na juhozápadnom brehu jazera Trasimeno, blízko mesta Arezzo (56 km), Cortona (21 km) alebo Perugia (47 km) ponúka množstvo historických zaujímavostí. Vo vnútri Castiglione del Lago sa vo veľmi dobrom stave zachovali stredoveké hradby, vrátane pôvodného vchodu. Nájdete tu aj pekné historické centrum s mnohými rybacími reštauráciami na pobreží. Množstvo historických pamiatok spolu s možnosťou kúpania a športového vyžitia ponúka prežitie naozaj aktívnej dovolenky.

Tipy na výlety

RÍM (očarujúce hlavné mesto so známymi pamiatkami, ako je napr. Coloseum, Forum Romanum, Kapitol s jazdeckou sochou Marka Aurelia, Fontána di Trevi, Španielske schody, Panteón - najstarší antický chrám na svete, Vatikán s Bazilikou sv. Petra .
FLORENCIA (hlavné mesto Toskánska, kolíska talianskeho humanizmu a renesancie, ktorá je spätá s mnohými zvučnými menami umelcov a vedcov)
SIENA (môžete obdivovať nádherné gotické pamiatky, maliarske umenie)
SAN MARINO (historický stred San Marína je plný pamiatok, múzeí a umeleckých diel. Toto stredoveké mesto sa rozprestiera na vrcholku kopca Monte Titano, odkiaľ môžete obdivovať prekrásny výhľad na pobrežie.)
PERUGIA (toto hlavné mesto oblasti Umbria je významným historickým a umeleckým centrom. Toto malebné historické mesto leží na výraznom vrchu uprostred zelenej krajiny a môžete tu obdivovať veľa historických pamiatok.)
ASSISI (malebné historické mestečko, preslávené ako rodisko sv. Františka z Assisi, je pútnickým miestom a turistickým strediskom. Môžete tu obdivovať mnoho stredovekých palácov kostolov a meštianskych domov.

 

Hotely a apartmány v Mercatale

Filtrovať podľa:

třídit / filtrovat
Vzdialenosť od pláže
Stravovanie
Deti zdarma
Kategória hotela
Vybavenie
Služby
zoradiť podľaodporúčanécenavzdialenosť od pláženajlepšie hodnotenépočet hodnotenívýška zľavy
 
 
ubytovani