Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore


Arabba - Dolomity

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
Kam chcete ísť?
Dolomity:Arabba
Kedy a na ako dlho? 22.06. - 07.09.2024 / 1 týždeň
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
Arabba

Arabba

Počasí loni:V.VI.VII.VIII.IX.
temperature23 °C9 °C27 °C13 °C29 °C15 °C28 °C15 °C25 °C11 °C
Počasie
Odporúčané ubytovanie v letovisku Arabba
 

Arabba je fascinujúca ako v zime tak v lete!
• Arabba je ideálna na preskúmanie nových miest, ktoré v zime nie sú „viditeľné“ napr. Arabba a jej „zelené šaty“.
• Arabba je miestom, kde nájdete veľa miest k prechádzkam, ale i k poriadnemu trekkingu, ktorý Vás zavedie na miesta s prekrásnym výhľadom na Arabbu a jej okolie. Trasy sú tu pre všetkých, cez ľahké až po náročné ferraty, kde už sa odporúča sprievod profesionála.
• K letným Dolomitom patrí i bicykel, na svoje si prídu milovníci cestnej jazdy, ktorý radi jazdia po trasách známeho závodu Giro d´Italia. Medzi jednu z najznámejších častí patrí výšľap z Arabby na vrchol Cima Copp v priesmyku Passo Pordoi.
• Adrenalín si môžete vychutnať pri zjazde na horských bicykloch. Odporúčame vyskúšať okruh Sella Ronda na bicykli, je to krásny zážitok. Rovnako ako v zime môžete ísť po smere alebo proti smere hodinových ručičiek. Adrenalín si užijete pri dlhých zjazdoch a odpočinúť si môžete na lanovkách, ktoré Vám uľahči výšľap.
•Arabba nie sú iba lyže, bicykel a chôdza, ale i golf. Ten si môžete zahrať na 9 jamkovom ihrisku, ktoré leží cca 4 km od centra Arabba na Passo Campologo vo výške 1 800 m n.m.

Tipy na výlety

• odporúčame návštevu múzea „Museo della Grande Guera“, ktoré je najvyššie položené múzeum v Európe. Nachádza sa na hore Marmolada vo výške 3.000 m n.m. a je venovaná svetovej vojne.
• TREKKING A EXKURZE – medzi TOP patrí krátky výšľap medzi vodopádmi zo Sottoguda do Malga Ciapela.
• BICI MTB – oblasť Marmolada ponúka niekoľko cyklotrás, náš tip je pre zdatnejších, 90 km dlhá a rôznorodá trasa „Giro della Marmolada“ vedúca cez niekoľko Passov.
• VIE FERATTE – odporúčame zdolať 8 hodinovú ferrattu „Via Della Marmolada“, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie a najkrajšie ferraty v tejto oblasti

 

Hotely a apartmány v Arabba

Filtrovať podľa:

třídit / filtrovat
Vzdialenosť od pláže
Stravovanie
Deti zdarma
Kategória hotela
Vybavenie
Služby
zoradiť podľaodporúčanécenavzdialenosť od pláženajlepšie hodnotenépočet hodnotenívýška zľavy
 
 
ubytovani