Nechajte hľadanie na nás Obľúbené ubytovania História hľadania Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Lyžovanie v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Pineto - Abruzzo

mapa napiste 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
  • letné zájazdy
  • First minute
  • Tipy
  •  
Abruzzo:Pineto
Termín: 03.05.2019  -  14.06.2019
Cestujúci:4
zájazdov
 
Abruzzo

Pineto

Hodnotenie84 %010026
++++ ++++ ++++ ++++ +---
Klienti CK LudorPineto
Overené: Klienti CK Ludor
Overené a hodnotené klientmi, ktorí boli v danom letovisku: 26
Celkový počet hodnotených ubytovacích zariadení: 4
Počasie
Odporúčané ubytovanie v letovisku Pineto
Pineto - Apartmány MEDITERRANEO RESORT
Hodnotenie:  90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
     
Pineto - Rezidencia HOLIDAY RENDEZ - VOUS
Hodnotenie:  84 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
      
Pineto - Rezidencia GREEN BAY VILLAGE
Hodnotenie:  86 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
      
Pineto - Apartmány CERRANO PARK
Hodnotenie:  72 % ++++ ++++ ++++ ++-- ----
      
 

Pekné letovisko sa vyznačuje pokojnou a prívetivou atmosférou typického stredotalianskeho letoviska. Ako už z názvu vyplýva, rastú tu pínie, ktoré lemujú prímorskú promenádu. Letovisko je umiestnené v peknom čistom prostredí, v predhorí národného parku Gran Sasso. Vhodné pre pokojnú rodinnú dovolenku.

Tipy na výlety

RÍM (očarujúce hlavné mesto so známymi pamiatkami, ako je napr. Coloseum, Forum Romanum, Kapitol s jazdeckou sochou Marka Aurelia, Fontána di Trevi, Španielske schody, Panteon - najstarší antický chrám na svete, Vatikán s Bazilikou sv. Petra. Autobusové zájazdy sa usporadúvajú z Martinsicura, Silvi Marina)
ATRI A SILVI ALTA (mestečká s typickou abrúzzskou architektúrou; z oboch miest, ktoré ležia asi 400 m nad morom, je nádherný výhľad na celé pobrežie i na pohorie Gran Sasso)
AQUAPARK (Montesilvano, Tortoreto Lido, Vasto)
L’AQUILA (hlavné mesto regiónu a významné kultúrne centrum s mnohými pamiatkami, ktoré bolo v roku 2009 zasiahnuté zemetrasením, ale i tak stojí za návštevu)
GRAN SASSO (krásne hory v národnom parku, kde je možné vidieť ojedinelé druhy rastlín a živočíchov (abrúzzsky kamzík, orol kráľovský, nejedovatá zmija orsínska)

Zábava

obchody, reštaurácie, tenisové kurty, vodné športy na pláži, aquapark Tortoreto a Montesilvano (15 - 25 km), výlety do starobylých miest Atri (12 km), Penne (35 km).

 
 
ubytovani