maskot

Montesilvano - Abruzzo

mapa napiste 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
  • letné zájazdy
  • First minute
  • Tipy
  •  
Abruzzo:Montesilvano
Termín: 03.05.2019  -  14.06.2019
Cestujúci:4
zájazdov
 
Abruzzo

Montesilvano

Hodnotenie95 %0100958
++++ ++++ ++++ ++++ +++-
Klienti CK LudorMontesilvano
Overené: Klienti CK Ludor
Overené a hodnotené klientmi, ktorí boli v danom letovisku: 958
Celkový počet hodnotených ubytovacích zariadení: 257
Počasie
Odporúčané ubytovanie v letovisku Montesilvano
 

Obľúbené a živé prímorské letovisko, neďaleko mesta Pescara, s prekrásnou prímorskou promenádou plnou obchodíkov, reštaurácií a kaviarní. Ideálne miesto pre všetky vekové kategórie. Vhodné ako východiskový bod pre výlety do blízkych hôr, národných parkov, alebo tiež do Ríma.

Tipy na výlety

RÍM (očarujúce hlavné mesto so známymi pamiatkami, ako je napr. Coloseum, Forum Romanum, Kapitol s jazdeckou sochou Marka Aurelia, Fontána di Trevi, Španielske schody, Panteon - najstarší antický chrám na svete, Vatikán s Bazilikou sv. Petra. Autobusové zájazdy sa usporadúvajú z Martinsicura, Silvi Marina)
ATRI A SILVI ALTA (mestečká s typickou abrúzzskou architektúrou; z oboch miest, ktoré ležia asi 400 m nad morom, je nádherný výhľad na celé pobrežie i na pohorie Gran Sasso)
AQUAPARK (Montesilvano, Tortoreto Lido, Vasto)
L’AQUILA (hlavné mesto regiónu a významné kultúrne centrum s mnohými pamiatkami, ktoré bolo v roku 2009 zasiahnuté zemetrasením, ale i tak stojí za návštevu)
GRAN SASSO (krásne hory v národnom parku, kde je možné vidieť ojedinelé druhy rastlín a živočíchov (abrúzzsky kamzík, orol kráľovský, nejedovatá zmija orsínska)

 
 
ubytovani