Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore


Sibari - Kalábria

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
Kam chcete ísť?
Kalábria:Sibari
Kedy a na ako dlho? 22.06. - 07.09.2024 / 1 týždeň
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
Sibari

Sibari

Počasí loni:V.VI.VII.VIII.IX.
temperature22 °C12 °C26 °C16 °C29 °C18 °C29 °C18 °C27 °C16 °C
Počasie
Odporúčané ubytovanie v letovisku Sibari
 

Rozkladá sa v rozsiahlej nížine, na významnej križovatke spájajúcej Kalábriu s Apúliou. Na brehoch rieky Sibari v blízkosti dnešného mesta boli odhalené trosky veľkého antického starogréckeho mesta Sibaris. Pláže sú tu pozvoľné s krásnym jemným pieskom.

Tipy na výlety

AQUAPARK ODISSEA (neďaleko mestečka Rossano - cca 2 km za odbočkou na Rossano pozdĺž pobrežia)
ROSSANO (Mesto bolo založené v 8. st., je asi najtypickejším miestom byzantskej civilizácie v Kalábrii. Mesto je známe pre svoje nádherné kostoly - ako napr opátstvo Santa Maria del Pathirion, byzantský kostol S. Marco, katedrála svätyne Maria SS. Achiropita, ktorá obsahuje "Codex purpureus" (umelecký, knižný dokument na pergamene ktorý vydržal 14.storočí)•CAPO COLONNA/ (mestečko s najznámejšou antickou pamiatkou - gréckym stĺpom, pozostatkom Hrinho chrámu)
CROTONE (moderné mesto ležiace priamo pri mori. V období Veľkého Grécka sa stalo jedným z najbohatších miest, významným obchodným a kultúrnym strediskom. Poklady bohyne Héry a ostatné nálezy z vykopávok v oblasti Crotone môžete zhliadnuť v miestnom Archeologickom múzeu. Nezabudnite navštíviť miestny hrad ako i typický rybí trh)

 

Hotely a apartmány v Sibari

Filtrovať podľa:

třídit / filtrovat
Vzdialenosť od pláže
Stravovanie
Deti zdarma
Kategória hotela
Vybavenie
Služby
zoradiť podľaodporúčanécenavzdialenosť od pláženajlepšie hodnotenépočet hodnotenívýška zľavy
 
 
ubytovani