Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore


Calalunga di Montauro - Kalábria

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
Kam chcete ísť?
Kalábria:Calalunga di Montauro
Kedy a na ako dlho? 20.07. - 05.10.2024 / 1 týždeň
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
Calalunga di Montauro

Calalunga di Montauro

Počasí loni:V.VI.VII.VIII.IX.
temperature22 °C12 °C26 °C16 °C29 °C18 °C29 °C18 °C27 °C16 °C
Počasie
Odporúčané ubytovanie v letovisku Calalunga di Montauro
 

Malé letovisko leží na okraji Montepaone (1,5 km), kam je možné sa dostať po pobrežnej promenáde a kde sú reštaurácie, obchodíky a supermarket.

Tipy na výlety

CATANZARO (Hlavné mesto provincie a regiónu leží na náhornej plošine, ktorá sa zvažuje k juhu, východu i západu. Známe priemyselné centrum a sídlo arcibiskupa. Uprostred stojí katedrála a kostol San Domenico (alebo Chiesa del Rosario), ktorý je vyzdobený vzácnymi obrazmi a sochami. Krásny rozhľad je z Via Bellavista na južnej strane mesta az mestskej záhrady na východe.)
STILO (Zemetrasením poškodené mestečko, ležiace na úpätí hory Monte Consolino, je mestom filozofa Tommasa Campanella. Historickou a kultúrne cennou pamiatkou je známa tehlová bazilika Cattolica z 10. storočia.)
GERACE (Dnes národná pamiatka a romantické mestečko s charakteristickými uličkami, palácmi a obchodíky s remeselnou výrobou v historickom centre, slávnej vďaka svojej veľkolepej katedrále, najväčšej cirkevnej stavbe v Kalábrii. Na najvyššom mieste mestečka sa na skale týčia ruiny normánskeho hradu. Za návštevu stojí tiež kostol sv. Františka (Chiesa San Francesco) a kostol San Giovannello.)

 

Hotely a apartmány v Calalunga di Montauro

Filtrovať podľa:

třídit / filtrovat
Vzdialenosť od pláže
Stravovanie
Deti zdarma
Kategória hotela
Vybavenie
Služby
zoradiť podľaodporúčanécenavzdialenosť od pláženajlepšie hodnotenépočet hodnotenívýška zľavy
 
 
ubytovani