Nechajte hľadanie na nás Obľúbené ubytovania História hľadania Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Lyžovanie v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Autobusová doprava do Talianska

mapa napiste 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho? 22.06. - 03.08.2019 / 1 týden
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
elba

Autobusová doprava

Do niektorých pobytových miest a do niektorých ubytovacích kapacít je možné zakúpiť cestovný lístok nepravidelnou autobusovou linkou. Pred rezerváciou Vám odporúčame zoznámiť sa s dôležitými informáciami ohľadom autobusovej dopravy.


Autobusová doprava - Lido di Jesolo
Autobusová doprava - Rimini
Autobusová doprava - Silvi Marina

• odjazd zo SR v piatok, príjazd do Talianska v sobotu
• odjazd z Talianska v sobotu, príjazd do SR v nedeľu

Autobusová doprava:

Doprava autobusmi je nonstop, len s nevyhnutnými hygienickými prestávkami. Autobus nemusí byť vybavený WC. Doprava je organizovaná ako nepravidelná autobusová linka, autobus môže sprevádzať i tzv. technický sprievod. Vzhľadom k tomu, že sú zaisťované odjazdy z rôznych nástupných miest po celej republike, je možné zostaviť hlavnú trasu autobusu až po prihlásení všetkých účastníkov - čo vzhľadom k tomu, že predaj prebieha do posledného dňa – môže byť iba niekoľko dní pred odjazdom. Odjazd autobusu môže byť tiež časovo posunutý, a to i v deň odjazdu.

Vzhľadom k nepredvídateľným udalostiam (dopravné zápchy, zmeny počasia, technické problémy) môže dôjsť k predĺženiu doby jazdy. Preto je prvý a posledný deň pobytu určený ešte k preprave a nie k vlastnej rekreácii. CK Ludor týmto upozorňuje na možnosť vzniku prípadného oneskorenia a neručí za škody, ktoré môžu vzniknúť cestujúcim v jeho dôsledku. Cestujúcim v takomto prípade nevzniká právo na odstúpenie od zmluvy, príp. nárok na náhradu.


Zvoz:

Základné nástupné miesto je Bratislava. Z ostatných nástupných miest môže byť zaistená doprava službou „zvoz“. Cestovná kancelária si vyhradzuje právo zaisťovať zvozy z jednotlivých miest osobnými automobilmi či mikrobusmi. V prípade, že je v jednom nástupnom mieste menej ako 10 cestujúcich, môže cestovná kancelária zmeniť zabezpečenie dopravy klientov k zájazdu na iné nástupné miesto, príp. iný spôsob dopravy (medzimestské autobusy, vlak). V takom prípade bude klient informovaný v pokynoch na zájazd a môže voliť medzi individuálnym transférom a využitím ponuky cestovnej kancelárie na zmenu nástupného miesta. Zmena služby zvozu nezakladá nárok na jednostranné odstúpenie od zmluvy bez povinnosti uhradenia príslušného storna podľa týchto podmienok.

Miestenky:

Pri objednávaní dopravy si klienti môžu objednať i miestenku. Ak trpíte nevoľnosťou alebo chcete z akýchkoľvek iných dôvodov miesta v prednej časti autobusu, odporúčame Vám včasnú rezerváciu miestenky. Ak si kupujete zájazd na poslednú chvíľu je možné, že nebude Vami požadovaná miestenka k dispozícii. V prípade neobjednania miestenky sú miesta v autobuse v zásade prideľované podľa toho, v akom poradí sa klienti na zájazd prihlasujú. V autobuse sa obsadzujú všetky sedadlá, tzn. i posledná rada. V autobuse je možnosť zakúpenia nápojov (napr. čaj, limonáda, káva, minerálka).


Batožina:

Vzhľadom k tomu, že veľkosť batožinového priestoru autobusu nie je obmedzená a autobusy nemôžu byť z bezpečnostných dôvodov preťažované, láskavo Vás prosíme o určité obmedzenie prepravovanej batožiny. Za bežné považujeme: 1x kufor (taška) o hmotnosti do 20 kg, 1x príručná taška. Krosná a batohy sú z dôvodu malej skladnosti a možnosti poškodenia ďalších batožín nevhodné. Nadlimitné batožiny (pivo vo fľašiach i v plechu, balené vody, kočíky, bicykle, plážové ležadlá a slnečníky, plastové príručné chladničky) sa nedajú prepravovať. Z prepravy sú tiež vylúčené akékoľvek domáce zvieratá.

 
 
ubytovani